0.00Kč
dodávané značky žárovek
AUTOLAMP
Výroba žárovek probíhá v Asii na linkách s certifikátem ISO-9001. Kvalita autožárovek je již řadu let prověřována na evropských silnicích. Žárovky Autolamp životností a geometrickou přesností výrazně převyšují neznačkové zboží na českém trhu. Autolamp nabízí výborný poměr mezi kvalitou a cenou.

NARVA
Přední výrobce světelných zdrojů s dlouholetou tradicí (od roku 1948). Autožárovky Narva jsou používány po celém světě a o jejich vysoké kvalitě není pochyb. S žárovkami NARVA získává zákazník německou technologii za velmi výhodnou cenu. V sortimentu najdeme vše od standardní žárovky až po speciální žárovky s prodlouženou životností nebo žárovky do špatného počasí.

Řady autožárovek Narva:

Standard - vysoce kvalitní žárovky se stálým světelným výkonem a dlouhou životností.

Long life - žárovky s až dvojnásobnou životností a trvalým světelným výkonem. Tyto žárovky snižují náklady na servis osvětlení a šetří čas.

Contrast (plus – změnit na znaménko) – Nově vyvinutý žlutý filtr, kterým je žárovka opatřena, zajišťuje vysoký kontrast a ostré vidění. Podobný systém je užit v lyžařských brýlích. Ideální žárovka pro zvýšení bezpečnosti za špatného počasí.

Heavy duty – žárovky odolné vůči vibracím. Vhodné řešení při časté výměně žárovek.

Range power blue – žárovky s vyšší svítivostí a bělejším světlem.

Range power rally – vyšší příkon žárovek a speciální technologie zajišťují o 30% více světla, které je bělejší a velmi jasné. Žárovky jsou určeny pro sportovní účely a nejsou homologovány pro provoz na veřejných komunikacích.

Range power white – nabízí extrémní a módní bílé světlo s barevnou teplotou 4500 K, světlo je srovnatelné se světlem xenonových výbojek. Žárovky jsou určeny pro sportovní účely a nejsou homologovány pro provoz na veřejných komunikacích.

PHILIPS
Philips Automotive Lighting, obchodní skupina Royal Philips Electronics, je jedním z největších dodavatelů autožárovek na světě. Philips kombinuje technickou inovaci s upřímnou starostí o bezpečnost a komfort řidičů, kteří využívají výrobky Philips. Díky tomu se stal prvořadým dodavatelem všech hlavních výrobců vozidel. Světelné zdroje Philips můžete najít téměř v každém vozidle.

OSRAM
Osram představuje vynikající světlo pro lidi z celého světa již sto let. Přesněji, ochranná známka byla zaregistrovaná v roce 1906. Po I. světové válce, v roce 1919 pak tři firmy - Siemens & Halske, Deutsche Glasglühlicht a AEG - spojili svou výrobu žárovek právě pod značkou Osram. Osram vyrábí velkou část svých autožárovek pro skupinu nejnáročnějších a nejkritičtějších zákazníků na světě. Jde o největší mezinárodní firmy automobilového průmyslu. Polovina nových vozidel je vybavena žárovkami Osram. Ze sortimentu firmy si vybere opravdu každý, kdo požaduje nejvyšší kvalitu. Osram nabízí speciální řady žárovek, jsou to NIGHT BREAKER, ULTRA LIFE, COOL BLUE, SILVERSTAR a DIADEM.

ELTA
Anglická značka která kombinuje kvalitní výrobky a příznivou cenu. Tato poměrně mladá značka si již našla mnoho příznivců. My jako prodejci máme se žárovkami Elta dobrou zkušenost. Zaměřujeme se pouze na nadstandardní žárovky Elta (vyšší svítivost, modré světlo a podobně).
Copyright © 2010